AREÁL UNIPLAST s.r.o.

Prenájom budov a miestností

Spoločnosť Uniplast s.r.o. vytvorila v atraktívnom prostredí na Vajnorskej ulici na svojom pozemku o rozlohe 22 000 m2 skladovací areál s administratívnym zázemím. Rozloha skladov je 8 000 m2,plocha kancelárií je 3 000 m2, nezastrešené vonkajšie skladové plochy majú 3 500 m2 a parkovacie plochy zaberajú 1 800 m2.

Skladovacie haly sú nanovo opláštené, s pancierovou podlahou.Každá hala má vyťahovaciu garážovú bránu,miestnost pre skladníka, WC a možnosť vykurovania haly. Priestory sú vhodné na výrobu,skladovanie a obchodno skladové priestory. Všetky haly majú zavedené IS: elktrická energia, voda a plyn podľa poteby.

Kancelárske priestory sa nachádzajú v zateplenej administratívnej budove.Každá kancelária má plastové okná , parkety a štruktúrovanú kabeláž na PC.Spoločné WC a kuchyňky sú na chodbe.

Skladovací areál je 24 hodín denne strážený,oproti vchodu do areálu je zastávka MHD, vzdialenosť od diaľnice je 2,5 km , vzdialenosť od bratislavského obchvatu je 1,8 km. V blízkosti areálu sa nachádza obchodné centrum Palace. V areáli je možnosť parkovania pre osobné a nákladné vozidlá.

Radi Vám poskytneme ďaľšie informácie a osobnú prehliadku priestorov.

Kontakt:
Mobil: 0905 606 443
Mail: vkolarik@uniplast.sk